Xhesika Berberi si gjithnjë është shfaqur mjaft bukur.

Bukuroshja shqiptare është shfaqur sërish e thjeshtë, por mjaft e bukur.

Ajo shihet me një bluzë të bardhë, teksa duket sikurse kap gjinjtë në formë sensuale.

Xhesika konsiderohet prej femrave më të bukura shqiptare.

Bjondja shpesh është krahasuar me Gigi Hadid, modelen e njohur me famë botërore.

@angelabaltra ✨

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

Ajo vazhdon të jetë single dhe pa të dashur, teksa jeta e saj private nuk përfolet në media.

Ajo vazhdon me projektet e saj mjaft të shtrenjta ku është e angazhuar në SHBA. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here