Buraku & Grupi Fama kanë publikuar projektin e ri të tyre.

“Qaj” titullohet videoklipi i ri i bendit shumë të njohur të muzikës pop folk.

Kënga është paunuar nga Fatmir Muja në tekst dhe në muzikë nga Chipsi.

Ky projekt vjen pas një faze shumë të ngjeshur të grupit në skenën muzikore shqiptare.

Po ashtu, grupi dhe Buraku janë të angazhuar gjatë verës me shumë koncerte.

Ndryshe, ata njihen për baladat si “Martesa pa Dashni” dhe “Përvjetori”.

/Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here