Greta Koçi ka vazhduar me publikimin e fotografive, në të cilat ka pozuar me fustane dhe veshje të ndryshme.

Këngëtarja duket për mrekulli në imazhet e reja, të cilat kanë marrë pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Ndërkohë, disa sosh i ka shoqëruar edhe me mesazhe të shkruara pranë fotografive.

“Besoni në vetvete dhe do të jeni të pandalshëm”, është mesazhi i këngëtares në përshkrimin e njërës prej fotografive.

Ndërsa pranë fotografisë së publikuar gjatë ditës së sotme ka shkruar: “Një tjetër e hënë magjike”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here